top of page
 • Ürünlerinizde, vernik, tiner benzeri herhangi bir kimyasal kullanıyor musunuz?"
  Hayır, evde kokuya sebep olan, karbon ve azot salınımı yapan herhangi bir maddeyi kullanmıyoruz. Su veya tiner bazlı vernikleri de kullanmıyoruz. Bunların yerine sağlıklı ve uzun ömürlü bir çözüm olarak; keten tohumundan imal edilen, 'Rubio Monocoat' Markalı gıda temasına uygun, koruyucu yağlar kullanıyoruz.
 • Ürünleriniz başka hangi sitelerde satılıyor?
  Ürünlerimiz, mağazamız haricinde, vivense ve trendyol web sitelerinde satışa devam ediyor. vivense/hp4 trendyol/hepio.home
 • Ürünlerin Kalitelesi ve kullanım ömrü ile ilgili bazı çekincelerim var
  Bu konu ile ilgili, Kalite Belgelerimizi inceleyebilirsiniz. Cevabını bu kısımda bulamadığınız tüm sorular için, web sitemizdeki iletişim bölümünden veya hi.hepio@yandex.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 • Garanti Süresi ne kadar?
  Ürünlerimiz Doğal ahşap olduğu için zamanla çizgileri derinleşebilir. Uzun süre sıvı teması, doğrudan güneş ışığına maruz kalmadığı, üzerine 20kg üzeri ağırlık konulmadığı sürece garanti kapsamındadır. bunların haricinde kargodan aldığınızda size kırık ulaştığını farkettiğinizde, 1 yıl boyunca ücretsiz, sonrasında ise ücretli olarak yedek parça hizmeti sunuyoruz.
 • Tarzınızı beğeniyorum ama farklı birşeylere ihtiyacım var
  Bu durumda bizimle iletişime geçerek, ihtiyacınız olan mobilyayı açıklayabilirsiniz. web sitemizdeki iletişim bölümünden veya hi.hepio@yandex.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 • İçmimarlık hizmeti veriyor musunuz?
  Elbette, ihtiyaçlarınız ve beğenilerinize göre mekanınız için tasarım ve uygulama hizmeti veriyoruz. Odanızın, veya evinizin ölçülerini birkaç fotoğraf ile bize gönderirseniz çalışabiliriz. web sitemizdeki iletişim bölümünden veya hi.hepio@yandex.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
bottom of page